Please use this identifier to cite or link to this item: http://eir.zntu.edu.ua/handle/123456789/3130
Title: Про наближений розв‘язок бісингулярних інтегральних рівнянь спеціального виду
Other Titles: On the approximate solution of bisingular integral equations of a special type
О приближённом решении бисингулярных интегральных уравнений специального вида
Authors: Сніжко, Наталія Вікторівна
Snizhko, Nataliia V.
Снижко, Наталия Викторовна
Keywords: бісингулярні інтегральні рівняння
модуль неперервності
ядро Коші
bisingular integral equations
modulus of continuity
Cauchy kernel
бисингулярные интегральные уравнения
модуль непрерывности
ядро Коши
Issue Date: 2014
Publisher: Запорізький національний технічний університет
Abstract: UK: Для бісингулярних інтегральних рівнянь спеціального типу обгрунтовуються методи наближеного розв’язання на кістяках Ляпунова в узагальнених просторах Гельдера. EN: For bisingular integral equations of a special type methods of approximate solution on Lyapunov sceletons are justified in generalized Hölder spaces RU: Для бисингулярных интегральных специального типа обосновываются методы приближённого решения на остовахЛяпунова в обобщённых пространствах Гёльдера
Description: Сніжко Н. В. Про наближений розв‘язок бісингулярних інтегральних рівнянь спеціального виду / Н. В.Сніжко // Тиждень науки-2014. Збірка тез доповідей щорічної науково-практичної конференції викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів, студентів ЗНТУ в 5-х т. Т. 5. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2014. – С. 387 – 388.
URI: http://eir.zntu.edu.ua/handle/123456789/3130
Appears in Collections:Наукові статті кафедри ВМ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Snizhko_On_the_approximate.pdfНаукова стаття76.59 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.