Please use this identifier to cite or link to this item: http://eir.zntu.edu.ua/handle/123456789/3133
Title: Об ограниченности сингулярного интеграла с ядром Коши на вещественной оси в обобщённых пространствах Гёльдера
Other Titles: On the boundedness of the singular integral with the Cauchy kernel on the real axis in generalized Hölder spaces
Про обмеженість сингулярного інтеграла з ядром Коші на дійсній осі в узагальнених просторах Гельдера
Authors: Сніжко, Наталія Вікторівна
Snizhko, Nataliia V.
Снижко, Наталия Викторовна
Keywords: сингулярний інтеграл
модуль неперервності
ядро Коші
singular integral
modulus of continuity
Cauchy kernel
сингулярный интеграл
модуль непрерывности
ядро Коши
Issue Date: 2010
Publisher: ЧНУ
Abstract: UK: Встановлюються умови обмеженості (типу Зигмунда - Барі - Стєчкіна) сингулярного інтеграла з ядром Коші на дійсній осі в узагальнених просторах Гельдера EN: Conditions of boundedness (of the type Zygmund – Bari – Stechkin) of a singular integral with a Cauchy kernel on the real axis in generalized Hölder spaces are established RU: Устанавливаются условия ограниченности (типа Зигмунда – Бари – Стечкина) сингулярного интеграла с ядром Коши на вещественной оси в обобщённых пространствах Гёльдера
Description: Снижко Н. В. Об ограниченности сингулярного интеграла с ядром Коши на вещественной оси в обобщённых пространствах Гёльдера / Н. В. Снижко // Проблеми стійкості та оптимізації динамічних систем детермінованої та стохастичної структури. Тези доповідей Міжнародної наукової конференції. – Чернівці, 2010. – С. 146 – 147.
URI: http://eir.zntu.edu.ua/handle/123456789/3133
Appears in Collections:Наукові статті кафедри ВМ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Snizhko _On_the_boundedness.pdfНаукова стаття100.97 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.