Please use this identifier to cite or link to this item: http://eir.zntu.edu.ua/handle/123456789/3131
Title: Наближене розв'язання бісингулярних інтегральних рівнянь методом редукції
Other Titles: Approximate solution of bisingular integral equations by a reduction method
Приближённое решение бисингулярных интегральных уравнений мтодом редукции
Authors: Сніжко, Наталія Вікторівна
Snizhko, Nataliia V.
Снижко, Наталия Викторовна
Keywords: бісингулярні інтегральні рівняння
модуль неперервності
ядро Коші
bisingular integral equations
modulus of continuity
Cauchy kernel
бисингулярные интегральные уравнения
модуль непрерывности
ядро Коши
Issue Date: 2013
Publisher: Запорізький національний технічний університет
Abstract: UK: Для бісингулярних інтегральних рівнянь з ядром Коші обгрунтовується метод редукції наближеного розв’язання в узагальнених просторах Гельдера. EN: For bisingular integral equations with Cauchy kernel reduction methods of approximate solution is justified in generalized Hölder spaces RU: Для бисингулярных интегральных уравнений с ядром Коши обосновывается метод редукции приближённого решения в обобщённых пространствах Гёльдера
Description: Сніжко Н. В. Наближене розв'язання бісингулярних інтегральних рівнянь методом редукції / Н. В. Сніжко // Тиждень науки: тези доповідей щорічної науково-практичної конференції викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів, студентів ЗНТУ в 5-х т. Т. 2. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2013. – С. 327 – 328.
URI: http://eir.zntu.edu.ua/handle/123456789/3131
Appears in Collections:Наукові статті кафедри ВМ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Snizhko_Approximate_solution.pdfНаукова стаття77.4 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.