Browsing by Author Парахневич, Евгений Николаевич

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 5 of 5
Issue DateTitleAuthor(s)
2011Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічного завдання з дисциплін "Ливарні сплави і плавка" і "Основи теорії плавки та виробництва виливків"Сажнєв, Володимир Миколайович; Сажнев, Владимир Николаевич; Sazhnev, Volodymyr M.; Парахнєвич, Євген Миколайович; Парахневич, Евгений Николаевич; Parachnevych, Evgen M.
2013Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічного завдання з дисциплін "Ливарні сплави і плавка" і "Основи теорії плавки та виробництва виливків" (розділ "Чавунне литво")Іванов, Валерій Григорович; Иванов, Валерий Григорьевич; Ivanov, Valerij G.; Парахнєвич, Євген Миколайович; Парахневич, Евгений Николаевич; Parachnevych, Evgen M.
2014Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисциплін "Виробництво виливків з кольорових металів і сплавів" і "Ливарні сплави і плавка (кольорові метали)"Парахнєвич, Євген Миколайович; Парахневич, Евгений Николаевич; Parachnevych, Evgen M.; Тирса, Сергій Васильович; Тырса, Сергей Васильевич; Tyrsa, Sergiy V.
2010Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисциплін “Спеціальні методи лиття (обладнання)” і “Спеціальні види лиття (обладнання)”Кудін, Вадим Валерійович; Кудин, Вадим Валерьевич; Kudin, Vadym V.; Самойлов, Вадим Єфремович; Самойлов, Вадим Ефремович; Samoilov, Vadym E.; Парахнєвич, Євген Миколайович; Парахневич, Евгений Николаевич; Parachnevych, Evgen M.
2015Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Основи теорії плавки та виробництва виливків (кольорові метали)"Парахнєвич, Євген Миколайович; Парахневич, Евгений Николаевич; Parachnevych, Evgen M.